Do každého domu patří skříně

Rozhodli jste se investovat do nové skříně, ale nemáte jasno v tom, jak by měla vypadat. Není nic snazšího, než navštívit naše stránky a pomocí online návrháře si navrhnout sami tu, která vám bude vyhovovat.
Protože se snažíme vyhovět širokému spektru zákazníků, jsme si vědomi toho, že většina z vás, než navštíví konkrétní studio nebo osloví nějakého dodavatele, nemá vůbec představu o tom, jak by měla právě jeho skříň vypadat. Máte tak strach, že nebudete schopni popsat své představy, případně ani nevíte, jakou cenu za vaše vysněné provedení očekávat a máte pocit, že se tak sami vystavíte trapné situaci, kdy na navržené řešení nebudete mít dostatečné finance. Proto jsme v našem obchodě zpřístupnili aplikaci, kde si sami navrhnete skříně, které splňují vše, co chcete. Vybírat můžete z 300 různých desénů provedení, sami si určovat vnitřní uspořádání a nechat si online návrhářem spočítat i orientační cenu.

Již žádný strach, s námi to zvládnete!

U vámi vytvořené skříně rovnou vidíte orientační cenu, ale nikdy ji neberte jako konečnou. Do ceny se vám promítnou námi navržené slevy, případně je možné cenu ovlivnit i změnou materiálu nebo barevného provedení. Nicméně už nemusíte mít obavy, že pokud využijete našich služeb, že nebudete vědět, co vás čeká. S našimi službami budete určitě spokojeni. Kontaktujte nás.